Security Delta (HSD)

Security Delta (HSD) is het nationale veiligheidscluster. Het bedrijfsleven, overheden en kennisinstellingen werken samen in het cluster aan innovatieve veiligheidsoplossingen. Hiervoor delen zij hun kennis en vraagstukken op gebied van cyber security, nationale en stedelijke veiligheid, bescherming van vitale infrastructuur en het forensisch werkveld. De HSD partners hebben als gezamenlijk doel een veiligere wereld, meer bedrijvigheid en meer banen. De HSD Campus, het nationaal innovatiecentrum voor veiligheid in Den Haag, is het kloppend hart.

NFIR is partner van Security Delta.

Bekijk ook deze NFIR partners:​

SECURITY INCIDENT BIJ UW ORGANISATIE?

De volgende 30 minuten zijn van cruciaal belang​!

De eerste 30 minuten na een cyber security incident zijn cruciaal, omdat een snelle en adequate reactie de schade kan beperken. Daarnaast kan verdere verspreiding van de aanval worden voorkomen en kan essentieel bewijsmateriaal veiliggesteld worden voor nader onderzoek.

Ons Computer Emergency Response Team (CERT) staat 24/7 klaar om bedrijven en organisaties te ondersteunen bij IT-beveiligingsincidenten.

NAVO top, NFIR incident response bereikbaarheid

Vanwege het verhoogde risico op verstoringen in het mobiele netwerkverkeer tijdens de NAVO-top, heeft NFIR voor de periode van 20 juni tot en met 26 juni een alternatief telefoonnummer indien het reguliere IR-nummer niet bereikbaar is: +31 6 3928 3344. U kunt via Whatsapp naar dit nummer bellen of via Signal nadat u een bericht heeft gestuurd.